Kehanet

Çalıştığım odada ev halkı televizyon seyrettiği için ben de korkunç popüler kültür kirlenmesine maruz kalıyorum kaçınılmaz olarak. Birkaç haftadır Reha Muhtar’ın programını seyrediyorum (mecburen ve maalesef..) Güzel/Aptal kadın yazısının da sebebi olan bu programın en fazla 2 haftadan sonra yayından kalkacağını sanıyorum. Yanlış anlaşılmasın bu bir temenni değil, daha çok öngörü; çünkü bu kalksa bile en az bu kadar kötü başka bir şey çıkar yerine. Ama bu akşam (hatta şu anda devam eden) program midemi kaldırdı. Aynı gerizekalı kızı bu sefer annesi ile çıkarmış, bir tane daha bulmuş "bakireyim" diye dolanan manken.. Üstelik bu kızcağız bazı diğer mankenlerle aynı programlara katılmamayı tercih ediyormuş, çünkü diğerleri skandallıymış.. Şimdi biri yine gelir Gılman sana kızar der ama, ne biliim öyle diyorlar ondan.. Haa yayın sırasında kızcağızımız Aysun Kayacı’nın eski futbolcu sevgilisi sayesinde tanındığını da söyledi, ki gördüğünüz gibi futbolcu kardeşin adını bile hatırlayamıyorum.
 
Bu aralar aklımı kurcalayan daha ciddi şeyler de yok değil.. Bu arada TFS (Team Foundation Server) kurulum programı bayağı iyileşmiş, daha önceleri hata toleransı düşük olan bu kurulum programı ile çalışırken çok dikkatli olmaya çalışıyorduk. Ancak dün sabah erken saatlerde bir kurulum yapmam gerekti (erken derken 05:00 sularında) o sırada SQL ve Asp.Net için gerekli iki hotfix’in kurulumunu unuttum. Beta seviyelerinde böyle bir hatayı önce görmezden gelip sonra affetmeyen TFS, RTM kurulumunda hemen uyardı ve kuruluma devam ettirmedi.
 
Yakında bir de service pack geliyor. Şu anda Beta olan SP’nin bu sene bitmeden yayınlanmas bekleniyor. Daha fazlası için http://teamsystemrocks.com/blogs/team_system_news/archive/2006/09/27/1126.aspx
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s