Elvis taklitleri ve Zeki Müren

Televizyonda Ferhat Göçer’in programında bir Zeki Müren taklidi çıkarttılar biraz önce ve aniden aklıma bu geliverdi. Maalesef insan aklına böyle korkunç şeyler gelmesine mani olamıyor. Tabii diyebilirsiniz ki, bunları buraya yazmak yerine düşünmemiş gibi yap, ama olmuyor işte! Neyse, aklıma gelen şu: Amerikadaki Elvis Presley taklitleri gibi bizde de Zeki Müren taklitleri olsa, nasıl olur?! Tabii playback is a must.
 
Bu arada, programdaki taklif çook kötüydü, eminim daha iyi benzeyecek birileri çıkar. Ayrıca Aydın bey bu yazıyı okuyorsa, özellikle kurumsal erişime açılan blogun bu olduğunu gördüğünde niyetine çok pişman olabilir. Siz lütfen buralara takılmayın, aradıklarınız "yazılım mühendisliği" kategorisinde.
 
Bu vesileyle bloga bir sorumsuzluk notu eklemeli. Burada okuduklarınızdan dolayı akıl sağlığınızda geçici ya da kalıcı herhangi bir hasar oluşması durumunda, bu blogun yazarı sorumlu tutulamaz. Bence zaten tesadüfidir, ama yine de istiyorsanız msn’i dava edebilirsiniz. Benden metelik çıkmaz, önceden bilin. Etrafını ZM taklitleri sararsa, bunun da benimle bir ilgisi yoktur, tamamen tesadüf.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s