Etkinlikler haftası

Bu hafta etkinlikler ve topluluk çalışmaları ile geçecek.
 
Yazgeliştir editörler toplantısı – Pazartesi akşamı Yazgeliştir.com sitesinin editörleri Microsoft Türkiye ofisinde buluşuyor. Bu toplantı ile ben de bayağıdır uzak kaldığım Yazgeliştir ekibine dönmüş olacağım, sitenin yönetimine destek verip yeni çalışmaları planlamalarına yardım edeceğim. Henüz detaylardan bahsetmek için çok erken olsa da, yaza kadar geçecek dönemde Yazgeliştir’in birkaç önemli etkinlik düzenleyebileceğini müjdeleyebilirim.
 
RDTalks – İlk RDTalk bu Salı akşamı 18.00’da Microsoft Türkiye’nin İstanbul ofisinde gerçekleşiyor. Microsoft Regional Director’ların arasında sohbet ve soru-cevap formatında geçecek toplantıya katılmak üzere en geç Pazartesi mesai bitimine kadar Facebook grubuna giderek oradaki etkinliğe cevap vermeniz gerekiyor. Soruları ise twitter.com/rdtalks adresine gönderiyorsunuz. Etkinlik ayrıca LiveMeeting’den yayınlanacak. Tüm detaylar Facebook grubunda: http://www.facebook.com/event.php?eid=338642524071&ref=ts#!/group.php?gid=329339006673&ref=ts Sorularınızı bekliyoruz!!
 
.Net Architect Advisor – Üyelere özel kapalı bir grup olan .Net Architect Advisor’ın Mart’10 toplantıları bu hafta Çarşamba Ankara’da ve Cuma İstanbul’da gerçekleşiyor. Özellikle .Net ile uygulama geliştiren ekiplerin yazılım mimarları ve yöneticileri düzenli olarak bir araya geliyor ve fikir alışverişinde bulunuyor. Bu toplantının konusu kullanıcı tecrübesi (user experince – UX). Bu seçkin gruba üye değilseniz üzülmeyin, grubun tartışmalarından çıkan sonuçları ve sunumları yayınlayabileceğimiz bir ortamın hazırlıkları devam ediyor. Ayrıca grubun çalışmalarının sunulacağı bazı etkinlikler de gündeme gelebilir. Eğer grubun eski bir üyesiyseniz ve bu toplantılar ile ilgili size ulaşılmadıysa lütfen benimle irtibata geçin.
 
 
Bu yazı Bilgisayarlar ve Internet içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s