Etkinliklern ardından..

Etkinlikler haftası sona erdi ve biraz istirahatın ardından kendimi Bakü’de buldum. Geçen hafta hakkında biraz bilgi vermekte fayda görüyorum.
 
RDTalk deneme sürüşü beklediğimizden hafif geçti. Daha çok Facebook üzerinden duyurduğumuz bu etkinliğe 6 kişi geldi, 2 izleyici de LiveMeeting’den katıldı. Katılım az olsa da sohbet eğlenceliydi. Bir sonrakini Nisan ayının ortalarında duyurmayı planlıyoruz.
 
.Net Architect Advisor toplantıları başarıyla gerçekleştirildi. Sadece üyelerin katıldığı bu toplantılarda MCS’ten Batu Balkanlı ve RD Daron Yöndem konuşmacı olarak katıldı. Açılış sunumunu ise sevgili Deniz Ercoşkun ile birlikte gerçekleştirdik. Sunumları ve toplantılarda konuşulan konuların bir özetini anlatan yazıyı yakında www.yazgelistir.com sitesinde açılacak .Net Architect Advisor bölümünde yayınlayacağız.
 
Yazgeliştir demişken, editör toplantısı da kalabalık bir katılımla gerçekleştirildi ve önemli bazı kararlar alındı. Henüz erken olduğu için çok detay vermek istemesem de yakın zamanda bir dizi webcast ve önemli bir etkinliği duyurduğumuzu göreceksiniz.
 
Peki sırada ne var? En yakın etkinlik 30 Nisan’da gerçekleştirilecek ImagineCup 2010 Türkiye Finalleri. Microsoft İstanbul ofisinde gerçekleştirilecek etkinlikte Polonya’daki dünya finallerine katılarak Türkiye’yi temsil edecek yazılım tasarımı kategorisi birinicisini seçeceğiz. İnşallah birinci olan takımla bu sene de finallerde buluşma imkanımız olacak, çünkü bu sene de ImagineCup Dünya Finali jürisine davet edildim, Temmuz başında bir haftalığına Varşova’ya gideceğim. Bir sonraki etkinlik ise 7 Mayıs’ta LiveMeeting’de gerçekleşecek ve Microsoft Visual Studio ürün gruplarından bir uzman konuşmacı olarak katılacak. Etkinliğin detaylarını ve LiveMeeting adresini yakında burada yayınlayacağım.
Bu yazı Bilgisayarlar ve Internet içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s