Yazgeliştir Zirvesi

Geçenlerde Yazgeliştir.com’un yeni etkinliklerle adından söz ettireceğini duyurmuştum zaten, işte beklenen büyük etkinlik de duyuruldu: Yazgeliştir Zirvesi – Mayıs 2010. Atakan Kesler ile birlikte sunacağımız doksan dakikalık açılıştan sonra 3 paralel dizide toplam 12 oturum düzenlenecek. Konuşmacı olarak yazgeliştir editörleri, MVP’ler ve açılış oturumuna katılacak konuklarımız yer alacak. Detaylar kayıt sitesinde: www.yazgelistirzirvesi.com
 
Etkinlik 29 Mayıs Cumartesi Microsoft’un İstanbul ofisinde gerçekleştirilecek. Katılamayanlar için bazı sunumlar internetten canlı olarak yayınlanacak ve daha sonra da yazgeliştir.com’dan izlenebilecek. İki yüz civarında katılımcı beklediğimiz etkinlik aynı zamanda ileride düzenlenecek etkinliklerin de bir provası olacak.
 
Yazgeliştir tarafında yaza girmeden düzenleyeceğimiz bir etkinliğimiz daha olabilir. Bu etkinlik sadece yazgeliştir yazarlarına ve aktif olarak katılmak isteyen yazgeliştircilere yönelik olacak. Henüz detayları belli olmayan bu etkinliğe dahil olmak istiyorsanız muhakkak editörlerle irtibat içerisinde olun!
Bu yazı Bilgisayarlar ve Internet içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s