Etkinlik haftası

Bu hafta tam etkinlikler haftası oldu. .NET Architect Advisor 2011 sezonunun ilk toplantıları bu hafta düzenleniyor. Konuşmacılarımız, MCS’in tecrübeli danışmanı ve .NET AA toplantılarının gedikli konuşmacısı Batu Balkanlı ve Veripark’tan Gökhan Çakıroğlu.

Bir diğer önemli etkinlik de cumartesi günü öğlenden sonra Microsoft İstanbul ofisinde gerçekleştirilecek olan Yazgeliştir Gönüllüleri Toplantısı. Bu toplantı her zamanki seminer etkinliklerinden oldukça farklı özellikler barındırıyor. Her ne kadar günün sonunda sevgili Tamer Öz bu sene yazılımcıları bekleyen yenilikler hakkında bir sunum yapacak olsa da, toplantının asıl amacı Yazgeliştir’e gönül veren üyeleri ile Yazgeliştir yönetimini bir araya getirmek ve fikir alış verişini sağlamak.

Bu toplantıda aynı zamanda Yazgeliştir için düşündüğümüz yeniliklerin bazılarını paylaşıyor ve başlatıyor olacağız. Eğer siz de önümüzdeki dönemde Yazgeliştir’de faal olmak ve katkıda bulunmak istiyorsanız bu toplantıyı kaçırmayın . Yazgeliştir’in editörler toplantısı da aynı gün erken saatlerde gerçekleştirilecek. Hafta yoğun, arada iki gün de Bakü’ye gidip geleceğim ki, projeler de yolunda gitsin. Ekmek teknesi topluluk işleriyle yürümüyor.

Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s